Skip to content

Prądy interferencyjne

Prądy nemeca inaczej prądy interferencyjne to zabieg, do którego używa się prądów o średniej częstotliwości. Jest to zabieg elektroleczniczy. Prądy powstają w następstwie nałożenia się dwóch przemiennych prądów w tkankach, inaczej interferacji.

Prądy Nemeca interferencyjne pobudzają mięśnie do skórczów, co przyczynia się do usprawnienia krążenia obwodowego. Dodatkowo prądy Nemeca działają przeciwbólowo a także przyczyniają się do poprawienia procesów odżywczych w tkankach oraz metabolizmu również w tychże.

Zabieg wykonywany przy pomocy prądów nemeca trwa około 15 minut a ilość ile się ich stosuje jest indywidualnie ustalana.

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options