Skip to content

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to bardzo chwalony zabieg który ma też bardzo pozytywne działanie na kuracjuszy. Mimo tego, że zabieg trwa tylko pięć minut jest naprawdę wysoce efektywny. Falę uderzeniową stosuje się na bolące miejsca. Fala uderzeniowa wykorzystuje fale, które przenoszą energię w bolące miejsca, dzięki temu prowadzi to do leczenia i regeneracji zarówno tkanek miękkich jak i ścięgien.

Dzięki zastosowaniu fal uderzeniowych możemy widocznie przyspieszyć zdrowienie organizmu, dodatkowo widocznie także przyśpiesza metabolizm oraz pobudzana jest krew w krwiobiegu. Ponadto zwapniałe fibroblasty zostają rozpuszczone a kolagen zaczyna się zwiększać (oraz jego produkcja). Tkanki uszkodzone rozpoczynają proces regeneracji.

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options